Деталi програми кешбек

Airport transfer Budapest

Що таке кешбек? Кешбек – Це платіж від продавця покупцю.

Коли продавці платять кешбек? Коли покупець повністю сплачує свою покупку, продавець Реєструє цю покупку в глобальному кешбек сервісі (покупці можуть перевірити реєстрацію покупки в системі через мобільний додаток в телефоні, або у своєму бекофісі на інтернеті). В кінці календарного місяця глобальний кешбек сервіс відправляє рахунок продавцю. Продавцю надається недільний строк для сплати рахунку. Тільки-но продавець сплатив рахунок, кешбек і шопінг пункти з’являються на рахунку покупця.

Чому продавці користуються кешбеком? Для залучення нових покупців, для винагороди своїх постійних клієнтів і для отримання маркетингового бонуса.

Чи небезпечний кешбек для покупця? Абсолютно, і не тільки безпечний: Членство у глобальному кешбек сервісі безкоштовне, не накладає ніяких обмежень і/або зобов’язань. Покупці нічого не платять глобальному кешбек сервісу.

У чому переваги цього кешбек покупцю? Покупці получають багато переваг і послуг! Найбільш важливими є вичерпна інформація про продавця, деталі умов покупки, підключення до 15-мільйонного членства і повернення грошей з кожної покупки, себто кешбек, шопінг пункти і спеціальні пропозиції/знижки/рекламні акції від більше ніж 150 000 торгових партнерів в 52 країнах світу.

Як мені зареєструватись у глобальному кешбек сервісі? Натиснувши на оцю ссилку, ви будете перенаправлені на безпечну сторінку реєстрації. Там, просто слідуйте інструкціям. Якщо ви застрягните і будете потребувати підтримку, будь ласка, дзвоніть +36305484334 (FaceTime, Viber, Whatsapp, Telegram) для персональної допомоги.

Чи можу я побудувати свій дистанційний інтернет бізнес на базі глобального кешбек сервісу? Так. Для інформації і реєстраційна інтерв’ю з магістром Адріаном Шур фон Гержені, будьласка відправте своє резюме на імейл otthon@hotmail.com